PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105603}
6,2 16 219
ocen
6,2 10 1 16219
4,7 3
oceny krytyków
Be Cool
powrót do forum filmu Be Cool

6/10

ocenił(a) film na 6

w sumie to nie wiem dlaczego film nie wyszedł tak jak powinien wyjść; jest świetna ekipa, która nieżle poradziła sobie zwłaszcza The Rock:-) i Vince Vaughn, ale i pozostałe postacie były ciekawe może poza Milian bo jedyne czym może pochwalić się w tym filmie to ciałkiem:-) a reszta aktorów to gitara, troche wydaje mi się, że przecholowali tylko nie wiem czy cholerny scenarzysta i reżyser miał jakieś dziwne wyobrażenie, które mu nie wypaliła, poprostu film się ogląda i zapomina no może poza tym "Wiesz, co się mówi do faceta z dwoma podbitymi oczyma? Nic. Już dwa razy ktoś mu wszystko wyjaśnił." to jest z pewnościa tekst filmu nie mówiac już o scenie Rocka jak se kupował ciuszki;-), a poza tym nic specjalnego, normalnie dałbym 4 ale +1 punkt za aktorów drogoplanowych i +1 punkt za występ Aerosmith. no nic takie jest moje skromne zdanie, ktoś poprostu nie poskładał tego filmu w jakaś całość, która była bardziej wciągnęła widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones