Steven TylerI

Steven Victor Tallarico

6,8
93 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Tyler

moim zdaniem to wymysł mediów, bo to co powiedział Joey zostało źle zinterpretowane, a nawet jeśli naprawde są pokłoceni to takie rzeczy zdażały sie juz wiele wiele razy i jakos zawsze wychodizli z dołka.. nie sądze zeby mogli zrobic to fanom, wkoncu wszyscy my czekamy na ich płyte (ktorą zresztą zaczęli juz nagrywac).. a co wy o tym sądzicie?

janet1

dopiero teraz zauważyłam błąd .. :d nie Joey tylko Joe.. :D ale to ze stresu :P i widze, ze odpowiedzi sie nie doczekam.. najwyraźniesz ktos musi umrzec (oby nie) zeby ktos sie nimi i tym forum zainteresował..a szkoda

janet1

Mam nadzieje,że to jedynie drobne niedomówienia.Ale dziś rano przeczytałam kilka artykułów o rzekomym odejściu Stevena z Aerosmith.W sumie to nie było powiedziane nic konkretnego ale sama nie wiem już co o tym myśleć przecież mieli wydać nową płytę(którą zaczęli nagrywać)miała być wielka trasa koncertowa a tu takie informacje.

veine_

na szczęście juz wszystko jasne.. ale ja kiedyś im coś zrobie.. naprawde.. xd robią nas ciągle w hu*a..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones